Napisz do nas:
biuro@kcpp-odszkodowania.pl
lub zadzwoń: +48 607 751 266
Dołącz do akcji Odszkoduj, sprawdź bezpłatnie, czy nie zaniżono Ci wypłaty zadośćuczynienia, odszkodowania, bądź renty

Nasza klienta otrzymała odszkodowanie za upadek na wysokim progu

Young girl with a broken leg

Duży sukces naszych prawników. Jedna z naszych klientek Pani Anna przewróciła się w jednym z warszawskich urzędów na tak zwanym wysokim progu, który w żaden nie był zabezpieczony. W miejscu zdarzenia nie było nawet tabliczki z informacją, że należy uważać. Udało nam się uzyskać odszkodowanie za upadek na wysokim progu.

Jedna ze współpracujących z nami Kancelarii zgłosiła roszczenia do ubezpieczyciela urzędu, szeroko argumentując, dlaczego należy przyznać poszkodowanej odszkodowanie za upadek na wysokim progu. Udało się, ubezpieczycielowi nie pozostało nic innego, jak uznać roszczenia.

Odszkodowanie za wypadek na wysokim progu

Oczywiście, jak to zwykle bywa, zrobił to tylko częściowo, wypłacając na jej rzecz niespełna 8 000 zł. Niemniej przetarliśmy szlak, o pozostałe kwoty (nawet 50 000 złotych) powalczymy już w sądzie. Zwłaszcza że urazy poszkodowanej polegające na złamaniu nogi w dwóch miejscach są poważne. Poza zadośćuczynieniem będziemy walczyć już w sądzie o wypłatę odszkodowania za utracone dochody, koszty leczenia i rehabilitacji, które nie zostały w całości opłacone przez ubezpieczyciela. A ponadto koszty opieki.

To dobry przykład, że nie warto odpuszczać. Tego typy sprawy są dosyć nietypowe. Nadal niewiele osób decyduje się na dochodzenie odszkodowania, mimo że w starych budynkach wejścia są niezabezpieczone i zwyczajnie nie spełniają norm prawa budowlanego.

Zapraszamy do kontaktu, Jeśli miałeś wypadek, napisz do nas. Bezpłatnie przeanalizujemy twoją sprawę, a potem w zamian za wynagrodzenie prowizyjne poprowadzimy twoją sprawę od początku do końca. Skontaktować możesz się z nami poprzez telefon, mail, lub też formularz kontaktowy.

Zespół Krajowego Centrum Pomocy Poszkodowanych